HİZMETLERİMİZ

Sınav süreci uzun ve zorlu bir süreçtir. Sizlerin bu süreçte yeterince zorlukla karşılaştığınızı, yeterince yorulduğunuzu biliyoruz. Sizi yoran şeyin aslında ders çalışmak olmadığını, “Çalıştığımda buna değecek mi, yani gerçekten başarabilecek miyim?”, “Şu an doğru şeyi doğru şekilde mi çalışıyorum?” “Hangi konuyu ne zaman çalışmalıyım?” gibi soru işaretleri olduğunu da biliyoruz. Biliyorsunuz ki bu zorluk çıkaran, başarıyla aranızda engel teşkil eden, çözülmesi gereken soru işaretlerini daha çoğaltabiliriz. Peki ya bunun yerine, sizin için tüm bu soru işaretlerini gideren, 7/24 aklınıza takılanları sorabileceğiniz, tüm bunları programlar dahilinde yapan, daha önce bu soru işaretlerini kendileri gidermek zorunda kalmış ve bunda başarılı olmuş olan, üstelik motivasyonunuz eksildiğinde motive eden bir sınav doktorunuz olsaydı? Çok güzel olurdu dediğinizi duyar gibiyiz. Biz de öyle düşünüyoruz ? Hizmetlerimizin detayları için lütfen videomuzu izleyip sayfamızı inceleyin. Sorularınız olursa iletişime geçmekten çekinmeyin ?.

Öğrenciye Özel Yöntemler

Siz kayıt olduktan sonraki ilk görüşmemizde tüm programlarımızı sizinle birlikte, size göre ayarlıyoruz. İlerleyen süreçlerde de her hafta belirli bir günde, sizinle konuşurken, hizmetlerimizi (tablo takipleri, ödevlendirmeler vb.) güncelliyoruz. Buradaki kilit nokta, sizin kişiliğinizi ve bilginizi bizim tecrübelerimizle ve bilgilerimizle birleştirip en yüksek verimi almayı sağlamamız.

Haftalık Ders Çalışma Programı

Ders programında saat aralıklarını sizin gün içindeki durumunuza göre özel olarak ayarlıyor ve dersleri de sizin eksiklerinize göre yerleştiriyoruz. Haftalık ders programı hizmetimiz tercihe bağlıdır. Saatlerinin programlanmasından verim alan öğrencilerimiz için bu hizmet faydalı olacaktır. Gün içinde çalışma saatleri değişkenlik gösteren arkadaşlar için bu programın zorunlu olmadığını belirtmek isteriz (haftalık diğer ödevlendirmeleri tamamlamanız şartıyla ?). Çünkü önemli olan haftanın hangi günü neyi çalıştığınız değil, ne kadar nitelikli kaynaklardan çalıştığınız ve eksiklerinizi ne kadar giderdiğinizdir.

Konu Takibi ve Ödevlendirmeleri

İlk olarak sizinle konuştuğumuzda, hangi konularınızın eksik olduğunu öğreniyoruz (tamamı eksik olsa dahi fark etmez). Ardından tablomuzu size göre ayarlıyor, haftalık olarak çalışmanız gereken konuları belirtiyoruz. Bunun yanında, diğer hizmetlerimizle belirlediğimiz, eksik olduğunuzu saptadığımız konuları da ödev olarak belirtiyoruz. Konularınızı uygun süreye yayarak tamamlamanızı sağlıyoruz. Böylelikle sınava eksiksiz bir şekilde girmenizi sağlıyor, hedefinize sizi adım adım yaklaştırıyoruz. O hedefe ulaşılacak!

Soru Bankası Takibi ve Ödevlendirmeleri

Hiç, “hangi soru bankası kalitelidir, hangi dersten hangisini almalıyım, bu kitap benim seviyeme uygun mudur, hangi konuyu ne zaman çözmeliyim?” diye düşündünüz mü? Cevabınız evet ise, bu hizmetimiz tam size göre! Soru bankası takibinde, kaliteli ve sizin seviyenize uygun olan kitapları size öneriyor ve bunları tablolarımıza giriyoruz. Haftalık olarak bunlardan size “test test” ödevlendirmeler yapıyor, bunun yanında size soru bankası çözme taktikleri uygulatıyoruz. Bitti mi? Hayır. Testi çözdüğünüzde hata sayınızı not alabileceğiniz sistemimiz, bunu bize görsele dönüştürüyor. Böylelikle hangi konuda eksikleriniz olduğunu kolayca fark edebiliyoruz. Geriye yalnızca, önerilerimizle birlikte o konuları halletmek kalıyor.

Deneme Ödevlendirme

Konularımızı, soru bankalarımızı hallettik. Peki geriye ne kaldı? Belki de en önemlisi: Denemeler.

Biz bu hizmetimizde sizlere, seviyenize uygun, kaliteli, sizi geliştirecek denemeleri öneriyoruz. Bu denemeleri tablolarımıza döküp, çözmeniz gereken zamanlarda ödevlendirmeleri yapıyoruz. Unutmayın, sınav sürecinde en önemli yardımcılardan birisi denemelerdir. Denemeler konusunda en önemli şey ise, doğru kaynak ve deneme analizidir.

Deneme konu analizi

Deneme ödevlendirmelerini, net takibini yaptık, eksik olan dersleri de saptadık. Peki geriye ne kaldı? Eksiğinizin bulunduğu konuları saptamak. Bu hizmetimizde, tablolarımızla denemelerde hangi konudan ne kadar yanlışınız çıktığını görüyoruz. Devamında gereken tavsiyeleri ve yöntemleri size anlatıp, uygulamanızı sağlıyoruz. Böylelikle eksiklerinizi gidermiş, deneme netlerinizi yükseltmiş olacağız.

Deneme Net Takibi ve Grafikleri

Deneme net takibi hizmetimizde ise, size önerdiğimiz denemeleri çözdüğünüzde, elde ettiğiniz netleri tablolara giriyorsunuz. Bu tablolarda sayısal olarak net artışlarınızı inceliyor, hangi dersten daha çok eksiğiniz olduğunu fark ediyoruz. Bir şey daha var! Hazırladığımız grafikler, sizin bu tablolara girdiğiniz verilere göre otomatik olarak oluşuyor. Böylelikle, gelişiminizi sizinle birlikte görsel olarak gururla takip edebiliyoruz. Bize göre, bundan büyük motivasyon kaynağı yok gibi bir şey ?

Kaynak Önerileri

Sizin seviyenize göre kaliteli kaynaklar aldırıyoruz. Böylelikle, hangi kaynağı çözmeniz gerektiği netleşiyor ve çalışmalarınız daha verimli hale geliyor.

İlginç ve Eğlenceli İleri Kaynaklar Önerilmesi

İlgilendiğiniz alanda severek çalışmanızı sağlamak ve bilimin gerçek yüzünü görmeniz amacıyla sizleri eğlenceli bilimsel kaynaklara yönlendiriyoruz.

Kişiye Uygun Çalışma Yöntemi

Her dersin hatta konunun kendine özgü çalışma stilleri olabilir, biz öğrencimizi en verimli yöntemi belirleyerek başarıya ulaştırmaya çabalıyoruz. Örneğin, süre problemi yaşayanlara bu konuda çalışmalar yaptırıyoruz.

Haftalık Telefon Görüşmesi

Her hafta belirli bir günde, sizinle telefon görüşmesi yaparken geçmiş haftaları gözden geçirip gerekli ödevlendirmeleri ve düzenlemeleri yapıyoruz. Ayrıca sizlerin sorularını cevaplandırıyoruz.

Öğrencilerimiz Arasında Whatsapp Grubu

Sizleri, çözemediğiniz sorularınızı paylaşabileceğiniz ve diğer öğrencilerimizin çözemediği kaliteli soruları görebileceğiniz nezih bir gruba ekliyoruz.

Hocalarla 7/24 WhatsApp İletişimi

Haftalık telefon görüşmelerine ek olarak, acil durumlarda vs. hocalarınıza her an whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Öğrencilerimiz İçin Kendi Aralarında (hocalar da dahil) Network İmkânı

Öğrencilerimizin bir aile haline gelmesini ve sadece sınav değil, gelecekteki akademik hayatlarında da birbirlerine destek vermelerini sağlayacağız. Biz bu konuda da gerek tercih sürecinde olsun gerek sonrasında olsun elimizden geleni yapacağız ?

Motivasyon Kaynağı

Bu süreçte en büyük destekçiniz olarak, hazırladığımız programlardan aldığınız verimle motivasyonunuz düşemeyecek olsa da nadiren olduğunda sizi motive edip başarıya birlikte ilerleyeceğiz.

Süreçte yapılması gerekenler ve yapılmaması gerekenler hakkında 7/24 fikir danışabileceğiniz bir destekçi

Aslında özet olarak en temelde vereceğimiz destek budur. Bizler bir abi/ abla hatta bazılarınızın arkadaşı olarak, sizin geçtiğiniz süreçlerden geçtiğimiz için, süreçle alakalı aklınıza takılan her türlü sorularınızı cevaplamak için buradayız. Hedeflediğiniz başarılara ulaşmış kişiler olarak, tecrübemizi sizinle paylaşmayı ve sizin de hedeflerinize ulaşmanızı çok istiyoruz. Başarıya giden yolda tüm yükü tek başınıza sırtlanmak zorunda değilsiniz. Bırakın ders materyalleriniz ve planlarınız tecrübeli ellerde hazırlansın. Size de sadece çalışıp başarılı olmak kalsın ?

KAYITLAR BAŞLADI!

HEMEN KAYIT OL!