HAKKIMIZDA

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için sayfamızı okuyabilirsiniz.

BİZ KİMİZ?

Biz; geleceğin doktorlarını, mühendislerini, avukatlarını ve benzeri birçok mesleği hedeflemiş arkadaşlarımızı hedeflerine ulaştırmayı amaç edinmiş ve bu gayeyi gerçekleştirmek adına “SınavDoktoru” oluşumu adı altında hizmet veren bir ekibiz. Ekibimiz şu anda iki tıp fakültesi öğrencisinden oluşmaktadır. Detaylı bilgiyi ekibimiz bölümünden öğrenebilirsiniz.

AMACIMIZ NE?

Temel amacımız: Öğrencilerin geçtiği yollardan başarıyla geçmiş bireyler olarak, edindiğimiz tecrübeleri öğrencilerimizle paylaşmak ve böylelikle onların da hedeflerine ulaşmasını sağlamaktır. Deneyimlerimizin öğrenci arkadaşlarımıza yardımcı olacağını biliyor ve bunu sistematik bir hizmete dökerek öğrencilerimizin yükünün hafiflemesini hedefliyoruz. Öğrencilerin, “Bugün ne çalışacağım ya?” sorusunu düşünmek yerine, vakitlerini verimli kullanarak sadece doğru programlanmış çalışmalarına odaklanmalarını sağlıyoruz. Kısaca öğrencilerimizin eğitim hayatına “şifalı bir dokunuş” yaparak onları başarıya ulaştırmak bizim vizyonumuzdur.

NEDEN BİZ?

Bizler sizin hedeflediğiniz başarıları yüksek mertebede elde etmiş kişiler olarak, benzer hizmetleri veren kişilerden ayrıldığımızı düşünüyoruz. Sizi en çok anlayacak olan kişiler bu yollardan geçmiş kişilerdir. Ayrıca, yöntemlerimiz ve sistemimiz titizlikle ayarlandı. Kalite bizim için en ön plandadır.

Bunun yanında size destek verecek koçları bizzat kendim (Enes Dursun) özenle seçiyorum ve seçeceğim. Koçlarımızın tanınmış bir devlet üniversitesinden “öğrenci koçluğu eğitimi” almasını ve eğitimlerini başarıyla tamamlayıp, olabilecek en kısa sürede en az bir tane “öğrenci koçluğu sertifikası” almış olmalarını şart koşuyorum. Bunun yanında sizlerin de bildiği gibi koçlarımızın sınav başarısı elde etmiş, kendilerini kanıtlamış kişiler olmasına da özen gösteriyorum. Koçlarımızın, abiniz/ ablanız olabilecek, konuşurken rahat hissedeceğiniz, öğrenci psikolojisinden anlayan kişiler olmalarını da bir diğer kriter olarak belirliyorum. Buradaki temel misyonum öğrencilerimi hedeflerine ulaştırırken olabildiğince rahat olmalarını sağlamaktır. Bizimle birlikte çalışıp, sonucunda hedefinize ulaştığınızda birlikte sevineceğimize eminim.

DESTEK VERDİKLERİMİZ

Begüm liseden benden 1 sene önce mezun oldu ve onun başarısı beni çok etkiledi. Kendinden sonraki öğrencilere yardım etmek istediğini öğrenince çok sevindim. 12. Sınıfta bana hem psikolojik olarak hem de planlama konusunda çok yardımcı oldu. Onun destekleri sayesinde sınav senemde kendimi çok rahat hissettim. Öğrenci koçluğu işine profesyonel olarak başladığını duyunca çok sevindim. Umarım benim gibi başarılı olmak isteyen öğrenciler de onun yardımına başvurur ve rahat bir lise, sınav dönemi geçirirler. Yardımların için tekrar teşekkürler Begüm ve yeni öğrencilerine
başarılar.

Yaren Özen

2020 YKS’ye hazırlanırken Enes benim için çok yardımcı oldu. Soru bankası seçimlerinde, deneme seçimlerinde, youtube kanal önerilerinde olsun bilgisini hep benimle paylaştı. En önemlisi moral olarak bana hep destek çıktı. Kendisine hem koçluk olarak hem de bilgisine güveniyorum. Kendisini böyle bir oluşum kurup daha fazla öğrenciye yardım etme isteğinden dolayı tebrik ediyorum. Öğrencilerine çok faydalı olacağına ve onları hedeflerine ulaştırmak için elinden geleni yapacağına eminim. Öğrencilerine şimdiden başarılar diliyorum.

Mert Köroğlu

2019 YKS’de istediğim başarıyı elde edemeyince birilerinden yardım istemem gerektiğini fark ettim. Begüm bana tüm bu süreçte bana hep yardım etti. Hayatımın hiçbir döneminde düzenli bir şekilde, eksiklerimi anlayarak ders çalışamadım ama Begüm bana bir koç olarak çok fayda sağladı.
Begüm sayesinde 2020 YKS’yi başarılı bir şekilde atlatabildim. Kendisinin böyle bir oluşumda yer alması beni çok mutlu etti. Umarım benim gibi eksikliklerini fark edemeyen ve birinin yardımına
ihtiyacını duyan üniversite adayları senin yardımınla istedikleri yerlere gelebilir. Her şey için teşekkürler Begüm.

Line Naimoğlu

2019 YKS’de istediğim başarıyı elde edemeyince bu yıl mezuna kaldım. 2020 YKS’ye hazırlanma sürecimde, Enes benim için bir akıl hocasıydı. Kaynak önerilerimi ona soruyor, hangi
konuları nasıl çalışmam gerektiği hakkında tavsiye alıyordum. Sınav hakkında aklıma gelen sorularımı cevaplandırıyordu. Sınavın sistemine, daha da önemlisi eğitim kavramına hâkim birisi. Bence bunu da kişiliğinin yanı sıra büyük oranda araştırma hevesine borçlu. Enes’in benim için en büyük etkilerinden
birisi de bana ilham kaynağı olmasıydı. İmkânsız kavramını bana unutturuyor, motivasyonumu toparlamamı sağlıyordu.

Ahmet Yelken