EKİBİMİZ

Ekibimiz hakkında detaylı bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz.

Enes Dursun

Enes

Dursun

Merhaba, ben Enes. Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce) (Tam burslu) 1. Sınıf öğrencisiyim. Manisa doğumluyum. Lise hayatımın 2,5 yılını Alaşehir Fen Lisesinde geçirdim. Eğitim açısından verim alamadığım ve düzgün bir çalışma ahlakına sahip olmadığım 2,5 yılın ardından Manisa Gediz Anadolu Lisesine geçtim. Bu kararla birlikte kendim adına bir şeyleri değiştirmek için çalışma ahlakı ve çalışma sistematiği üzerine bolca araştırdım ve kendimi öncelikle bu konuda geliştirdim. Bunların ve yaptığım çalışmaların sonucunda 2019 YKS Sayısal Ham Sıralamada Türkiye 65.’si oldum. Bu zamandan kuruluşumuza kadar geçen bir yıllık sürede yakınlarıma ve arkadaşlarıma elimden geldiğince tavsiyelerimle yardımcı oldum. Hepsinden istisnasız olumlu dönüşler aldım. Bu sebepten dolayı, bizzat kendim elde ettiğim tecrübeleri başka öğrencilere aktararak onların da hedeflerine ulaşmasını sağlamak amacıyla Sınav Doktoru oluşumunu kurmaya karar verdim.

Geçmişinde imkânsız olarak bakılan şeyleri başarmış birisi olarak size şunu söyleyebilirim:

“Gerçekten istediğinizde elde edemeyeceğiniz bir başarı yoktur.”

Bu oluşum sizin bu hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlamak için var. Umarım söylediğim sözün doğruluğunun farkına varır, kendinize güvenir ve hedefleriniz uğrunda gerçekten çalışmaya başlarsınız. Ben ve ekibim, sizin emeklerinize destek vermekten memnuniyet duyarız. Hepinize başarılar dilerim ?

Enes Dursun

Begüm

Özefe

 

 

Merhaba, ben Begüm. Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce) (Tam burslu) 1. Sınıf öğrencisiyim. 2019 YKS’de Türkiye 343.’sü oldum. Bu dereceyi yaparken birçok zorlukları aşmayı başardım ayrıca bu dönemde şehrimin en başarılı öğretmenleriyle çalışarak onlardan sınava dair birçok taktik öğrendim. Tüm lise hayatım, özellikle de 12. Sınıf bana çok güzel tecrübeler kazandırdı. İşte bu tecrübelerimi sizlerle paylaşmak için eğitim koçluğuna başladım. Ayrıca Yıldız Teknik Üniversitesi UZEM Öğrenci Koçluğu Programı’nda eğitim almaktayım. Son olarak, 12 yıldır severek satranç oynayan biri olarak bir analoji yapmak istiyorum:

Satranç hayat gibidir.
Boris Spassky

Sınava hazırlandığınız süre boyuncu bu oyunu kazanmanızı engelleyecek birçok hamleyle karşılaşacaksınız. Ama siz yaptığınız her bir doğru karşı hamle ile bu sorunları tahtadan silerek başarıya ulaşacaksınız. İşte biz, benzer oyunu daha önceden oynamış eğitmenler olarak sizin bu oyunu kazanmanız için her bir hamlenizde yanınızda olacağız.